در حال بارگزاری ...

۳ اتیکتی که ثروتمندان هرگز از آن طفره نمی روند

تصویر یک را شکل بده
۳ اتیکتی که ثروتمندان هرگز از آن طفره نمی روند

مردی که ۵ سال است بر روی ثروتمندان خود ساخته تحقیق و مطالعه می کند، به ۳ آداب اتیکتی در زندگی آنها رسید که هرگز از آن روی نمی گردانند.

رفتار میز غذای شما می تواند بر روی موفقیتتان اثر بگذارد.

به نظر می رسد ثروتمندترین و موفق ترین افراد از عادات ساده اتیکتی برای پیشرفت خود استفاده می کنند

به طور مثال، یک تماس تلفنی ۵ دقیقه ای می تواند منجر به پرداختهای هنگفتی برای شما شود.

توماس سی کورلی در کتابش با عنوان “عادات خود را تغییر بده تا زندگیت تغییر کند” چنین بیان داشت که” شما باید بدانید که وقتی با دیگران هستید چگونه رفتار کنید و یک سری کارها را چگونه انجام دهید. میلیونرهای خودساخته در رعایت یک سری قوانین اتیکتی خاص تسلط یافته اند تا در محیطهای اجتماعی به آنها کمک کند”.

کورلی پنج سال از زندگی خود را صرف تحقیق بر روی عادات روزانه ۱۷۷ میلیونر خودساخته کرد و آنها را تحت عنوان “عادات ثروت” و “عادات فقر” دسته بندی نمود.

با چه قوانین اتیکتی پایه ای باید شروع کنید؟

کورلی تأکید می کند که از هیچ ایمیل یا پیام فیسبوکی یا پیامهای شبکه های اجتماعی برای این کار استفاده ننمایید بلکه از یک کارت دست نویس بهره برده و آن را بفرستید.

  • پشت میز غذا مراقب رفتار و کردار خود باشید.

کورلی چنین می نویسد که “باور کنید یا خیر، اغلب افراد نمی دانند چگونه باید غذا بخورند” اما “در دنیای افراد موفق، شما باید نحوه غذا خوردن در محیطهای اجتماعی را بلد باشید”.

  • خودتان را به طور مناسب معرفی کنید.

طبق گفته کورلی معرفی مناسب یعنی به درستی دست بدهید، لبخند بزنید، تماس چشمی برقرار کنید، و سوالات زیادی در مورد فرد مقابل بپرسید.

وی چنین تأکید می کند که در پایان روز “ایجاد رابطه برای موفقیت مالی بسیار مهم است” و ایجاد روابط مستلزم داشتن اتیکت مناسب می باشد.

منبع: ایندیپندنت

برای دریافت 6 فایل صوتی رایگان شامل 30 نکته اتیکتی کلیک کن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *