در حال بارگزاری ...

خلاصه کتاب

( 0 امتیاز )
شکل تصویر یک
47 students

در اینجا تلاش می کنیم خلاصه برخی از کتب مشهور دنیا را با شما به شکل نکته وار به اشتراک بگذاریم تا ضمن مطالعه بتوانید برای تهیه آنها تصمیم گیری نمایید.

قبل از خرید می توانید نمونه هایی از این خلاصه کتابها را مشاهده نموده و سپس خریداری نمایید. خرید این دوره به شکل حق اشتراکی بوده و شما در هر بار خرید به مدت 30 روز به این خلاصه کتابها دسترسی دارید و پس از اتمام این زمان، مجدداً باید آن را تهیه نمایید تا به بقیه مطالب دسترسی داشته باشید

سایر امکانات:

یک جایزه برای دوستان فعال در این بخش در نظر گرفته شده است. دوستانی که بعد از خواندن هر خلاصه کتاب، برداشتها و ادراکات خود در مورد آن را در بخش دیدگاه همان قسمت ثبت نمایند (یعنی برای همه خلاصه کتابها) برای تهیه ماه بعدی یک کد تخفیف خوب دریافت خواهند نمود.

Loading

سیما سادات دشمن فنا یزدی

موسس میس اتیکت

من یک عشق تدریس و آموزش دادنم که همیشه از خدا خواستم شغلی بهم بده که از شدت علاقه و لذت گذر زمان رو توش نفهمم و الان مواقعی که آموزش میدم و سر کلاس هستم دقیقاً همین حال رو دارم. در این سایت در کنار شما هستم تا با هم اتیکت، آداب معاشرت و رفتار حرفه ای رو یاد بگیریم تا بتونیم روابط بهتر و موثرتری با سایرین ایجاد کنیم، سریعتر به موفقیت برسیم و در نهایت دنیای بهتر و زیباتری برای خودمون و دیگران بسازیم. پس با ما درخشان باشید.

امتیاز دوره

0.00 متوسط بر اساس 0 امتیاز

ستاره
0%
ستاره
0%
ستاره
0%
ستاره
0%
ستاره
0%
نمایش دوره

پیشرفت دوره

آخرین نظرات