در حال بارگزاری ...

دانشجوی حرفه ای

( 0 امتیاز )
شکل تصویر یک
دانشجوی حرفه ای
4 students

هم اکنون دور جدید دانشجوی حرفه ای منتظر شماست

دانشجوی حرفه ای ؟!

 • تا حالا شده یهو یه استادی رفتارش رو باهاتون تغییر بده و متوجه نشید چرا این اتفاق افتاد؟
 • شده بخواید برید با یه استادی صحبت کنید که نمره تون رو تجدید نظر کنه یا حتی برای نمره تون اعتراض بزنید بعد ببینید به جای اینکه نمره تون بهتر بشه بدتر شد؟
 • شده توی یه کلاس غیبت داشته باشید بعد که به استاد توضیح بدید قبول نکنه حتی نمره تون رو هم کم کنه؟
 • شده بخواید برای استاد خاصی که میخواید باهاش کار کنید ایمیل بزنید که پروژه تون رو قبول کنه اما ندونید چطوری؟ و حتی ایمیل بزنید و جوابتونو نده با وجودیکه دیده؟
 • شده ایمیل بزنید استاد جواب نده و ندونید چطوری باهاش تماس بگیرید؟
 • شده توی کار تیمی که با همکلاسیهاتون داشتید به مشکل بخورید و اذیت بشید؟
 • شده یهو توی شبکه های مجازیتون پستی بزارید و بعد ببینید از حراست دانشگاه شما رو خواستن؟
 • یا حتی توی قبولیتون در مصاحبه بخاطر همون شبکه های مجازی رد بشید؟
 • شده به لباس و پوششتون گیر بدن ولی ندونید چرا؟ چه عیبی داره؟ و حتی آقا باشید و یا حجابتون هم مشکلی نداشته؟

اینا فقط نمونه ای از موقعیتهاییه که ممکنه در دوران دانشجویی برای شما اتفاق بیفته و ندونید چیکار کنید یا چطوری جلوش رو بگیرید. مطمئنم دست کم 1 الی 3 مورد از این موقعیتهایی که گفتم براتون اتفاق افتاده.

خب توی این دوره براتون روشن میشه که چرا و چطوری این موقعیتها و بسیاری موقعیتهای معذب کننده دیگه رو در محیط دانشگاه برای خودتون سهل و هموارتر کنید و بهتر از پسشون بر بیاید. با چی؟

*با رعایت اتیکت و رفتار حرفه ای یک دانشجو*

به همین دلیل اسمش رو گذاشتم «دانشجوی حرفه ای» چون وقتی یاد بگیرید چطور حرفه ای رفتار کنید کارهاتون رو هم حرفه ای تر انجام میدید و تصویر حرفه ای تری هم از خودتون بجا میگذارید. و این سوای اینه که همه اینا باعث میشه شما فردی دوست داشتنی تر در هر جمعی بشید مخصوصا جمع های حرفه ای مثل دانشگاه و محیط کار.

این دوره برای همه دانشجوهاست؟

دوست دارید واقعیت رو بهتون بگم؟! 
نه راستش.

چرا؟ چون هم من میدونم هم شما که همه دانشجوها دلشون نمیخواد که حرفه ای رفتار کنن، با اتیکت باشن و به پیشرفت و ارتقا خودشون کمک کنن. شاید بشه گفت 99٪ شون اولویتشون چیز دیگه ست، دغدغه شون چیز دیگه ست، فقط اومدن که یه مدرکی بگیرن و برن یا اهداف دیگه 😉. پس نه تنها دنبال پیشرفت و ارتقا خودشون نیستن، بلکه به فکر حرفه ای رفتار کردن و با اتیکت بودن در محیط دانشگاه و فضای حرفه ای هم نیستن و اصلا اهمیتشم درک نمی کنن تا وقتی که با موقعیتهای چالشی مواجه بشن و بفهمن که ای دل غافل کاش بلد بودم زودتر و جلوی اشتباهاتم رو می گرفتم. 

بنابراین، این دوره فقط برای اون ۱ درصدی هست که اهمیت این نکات رو درک می کنن و دلشون میخواد زودتر یاد بگیرن تا  در فضای حرفه ای شغلی هم بتونن به موقع از نکاتش استفاده کنن و فرصتها رو از دست ندن. پس اگه شما جزو اون ۱٪ هستید، بهتون تبریک میگم چون شما متفاوت و خاصید، چون شما برای آموزش و ارتقا و پیشرفت خودت ارزش قائلید. و این دوره برای شماست 👏💚👏

پس دانش تخصصیمون چی؟

اگه شمام مثل خیلی های دیگه فکر می کنید که این تخصص فنی شماست که باعث موفقیتتون میشه (یعنی همون دانش تخصصی که در دانشگاه یاد میگیرید) باید یاداوری کنم براتون که طبق تحقیقاتی که یک دهه پیش توسط سه موسسه معتبر دنیا انجام شد یعنی دانشگاه هاروارد، دانشگاه استنفورد و موسسه دیل کارنگی، موفقیت شغلی شما که شامل حفظ و نگهداری از اون و ارتقا و پیشرفت در اون میشه، فقط 15٪ به دانش فنی شما وابسته ست، و 85٪ به مهارتهای ارتباطی شما بستگی داره و یکی از اون مهارتهای ارتباطی مهم همین اتیکت و تعامل حرفه ای شما با دیگران هست.

نگه داشتن چیزی که بدست آوردی و رشد و ارتقاءش همیشه سختتر از رسیدن و بدست آوردنش هست. 

و الان بعد از یک دهه نه تنها ضرورت این مهارتها کم نشده و لازمه ی موفقیت هست بلکه نیاز به یادگیری و بلد بودنشون بسیار سرعت پیدا کرده یعنی چی؟

یعنی اونی که سریعتر یاد بگیره و به کار ببنده سریعتر هم می تونه خودش رو از بقیه متمایز کنه.

و به همین دلیل هم میگم اگه شما این مهارتها رو در محیط دانشگاه یاد بگیرید و تمرین کنید بیشتر به نفعتونه چون مجال تمرین کردن دارید و وقتی وارد محیط کار شدید راحتتر و حرفه ای تر می تونید تعاملات حرفه ای داشته باشید و از بقیه متمایز بشید.


چرا دانشجوی حرفه ای رو راه اندازی کردم؟

طی سالهای تدریسم در دانشگاه بارها دیدم دانشجوها چطوری با یه برخورد و رفتار اشتباه موقعیتهای تحصیلی و حتی شغلی خودشون رو می سوزنن و نادانسته اساتید رو با خودشون بد می کنن. شاید به این دلیل که تصور می کنن تعامل و ارتباط اونا با اساتید فقط به نمره محدود میشه و ترم که تموم شد دیگه کاری با اساتید ندارن…! 

علاوه بر اون منم مثل شماها دانشجو بودم و اشتباهاتی داشتم و وقتی اتیکت رو یاد گرفتم متوجه شدم کجاهااا اشتباه کردم و ای کاش یکی اینا رو قبلا به ما یاد میداد…

به همین دو دلیل اگه بگم از اولین دغدغه هایی که باعث شد

من بیام سراغ اتیکت هم همین دانشجوهای خودم بودن بیراه نگفتم واقعاً

چون دلم میخواست الکی موقعیتها رو از دست ندن و بیهوده با رفتارهای اشتباه روابط خودشون رو به خطر نندازن و فرصتها رو نسوزونن. پس این دوره رو طراحی کردم و به امید خدا با هم استارتشو می زنیم.

دوره ای که خیلی حس خوب و متفاوتی برای شخص خودم داره. چون سوای نکته های جالب و قابل تامل بسیاری که داخلش گفته میشه، با خاطرات و تجربیات خودم هم گره خورده و حسی که نسبت به دانشجوهام دارم این دوره رو برای من متفاوت می کنه.

ضمن اینکه آموزشهای این دوره نه تنها بدرد دانشگاهتون میخوره بلکه تمام نکاتش در فضای حرفه ای کسب و کار هم کاربرد داره و شما رو برای فضای شغلی و حرفه ای آینده تون آماده تر می کنه. عالی نیست؟

پس «دانشجوی حرفه ای» چه کسی هست؟

دانشجوی حرفه ای، دانشجویی هست که می تونه با رفتار مناسب و حرفه ای، ارتباط خوبی با اساتید، همکلاسیها و سایر پرسنل دانشگاه بسازه

و ضمن کسب نمرات و امتیازات بهتر، موقعیتهای شغلی و تحصیلی بهتری رو برای خودش رقم بزنه و اونا رو از دست نده.

و ما در این دوره تلاش می کنیم چگونه حرفه ای بودن و حرفه ای رفتار کردن رو به شما یاد بدیم تا مسیر موفقیت و پیشرفتتون رو هموارتر کنید …

خب چطوری برگزار میشه؟

هر هفته به یک جلسه آموزشی اختصاص داده شده که شامل موارد زیر هست:

 • فایلهای آموزشی صوتی
 • اسلاید، تصاویر یا کلیپ هر جا لازم بود
 • یک مایندمپ یا نقشه ذهنی از نکات کلی درس (برای مرور راحتتر شما)
 • معرفی یک کتاب مفید
 • تمرینات آن جلسه (که در طول یک هفته فرصت دارید به فایل ها گوش بدید و تمریناتی که گفته شده رو ارسال بفرمایید)
 • نکات تکمیلی آموزشی هرجا که لازم باشه (یا به شکل مطلب مکمل یا به شکل وبینار)
 • یک کانال پشتیبانی در تلگرام برای نکات تکمیلی و اطلاع رسانیها 

تمرینات اجباری هستند؟

خیر اما پیشنهاد می کنیم که اونا رو انجام بدید و برای ما ارسال کنید چون سوای اثراتی که به کارگیری نکات در زندگی و مسیر حرفه ای شما دارن، ما برای اون دسته از عزیزانی که تمام تمرینات رو ارسال کنند جایزه ای ارزشمند در نظر گرفته ایم که در پایان دوره تقدیم این عزیزان خواهد شد. 

جایزه فعلی دوره دانشجوی حرفه ای

یک جلسه ۲ الی ۳ ساعته شناسایی استعداد بر اساس علایق

به ارزش بیش از ۸۰۰،۰۰۰ تومان
اطلاعات بیشتر در مورد این جلسه و نظرات شرکت کنندگان

آیا این دوره مدرک هم داره؟

مدرک خیر، اما گواهینامه بله. گواهینامه شرکت در این دوره از جانب مدرس دوره به افرادی که تمرینات هر درس رو انجام داده و ارسال کرده باشند، صادر میشه.

یک نکته:

شخصا فکر می کنم که مهم عمل کردن به آموزشهاست و اینکه در رفتارت نشون بدی چقدر حرفه ای هستی. اما برای برخی دوره ها که گواهینامه می تونه به فراگیران کمک کنه، این آپشن رو لحاظ کردیم. مثل همین دوره، چون داشتن این گواهینامه می تونه برای رزومه دانشجویان مفید و برای کاریابی و استخدامشون کمک کننده باشه به این دلیل که عملا در این دوره اتیکت و رفتار حرفه ای رو یاد می گیرید که هم برای دانشگاه و هم برای فضای کارتون کاربرد داره. 


و خوش به حال افرادی که زودتر این محصول رو تهیه کنند. چرا؟

چون سوای پرداخت هزینه کمتر و دسترسی رایگان به بروزرسانی های احتمالی آتی، چنین افرادی نشون میدن که چقدر حرفه ای رفتار کردن و ساختن ارتباطات حرفه ای و رشد و پیشرفتشون براشون اهمیت داره و برای دستیابی بهش تلاش می کنن. 

پس شایسته دستیابی سریعتر به این هدف و برخورداری از مزایای اون در زندگی حرفه ای و حتی اجتماعیشون هستن و ما هم به این عزیزان تبریک میگیم چون شایسته این تبریک هستن.🌹👌

پس اگه شما هم جزو این دسته هستین دوره دانشجوی حرفه ای برای شماست و منتظر دیدار شما در این دوره هستیم

پینوشت:

1- در صورتیکه در فرایند خرید این دوره برای شما مشکلی پیش آمد، به آیدی @etisupport در تلگرام، بله، ایتا یا روبیکا پیام دهید تا شما را راهنمایی کرده یا در فرایند خرید به شما کمک نماییم. 

3- در صورتیکه پس از خرید نتوانستید فایلها را مشاهده نمایید هم به آیدی @etisupport پیام دهید تا مشکل شما بررسی شده و دسترسی برای شما باز شود. 

سیما سادات دشمن فنا یزدی

موسس میس اتیکت

من یک عشق تدریس و آموزش دادنم که همیشه از خدا خواستم شغلی بهم بده که از شدت علاقه و لذت گذر زمان رو توش نفهمم و الان مواقعی که آموزش میدم و سر کلاس هستم دقیقاً همین حال رو دارم. در این سایت در کنار شما هستم تا با هم اتیکت، آداب معاشرت و رفتار حرفه ای رو یاد بگیریم تا بتونیم روابط بهتر و موثرتری با سایرین ایجاد کنیم، سریعتر به موفقیت برسیم و در نهایت دنیای بهتر و زیباتری برای خودمون و دیگران بسازیم. پس با ما درخشان باشید.

امتیاز دوره

0.00 متوسط بر اساس 0 امتیاز

ستاره
0%
ستاره
0%
ستاره
0%
ستاره
0%
ستاره
0%
دانشجوی حرفه ای
نمایش دوره

پیشرفت دوره

آخرین نظرات

دوره های دیگری که ممکن است دوست داشته باشید

دانشجوی حرفه ای
1,650,000تومان

دانشجوی حرفه ای

دانشجوی حرفه ای، دانشجوییست که می تواند با رفتار مناسب و حرفه ای، ارتباط خوبی با اساتید، همکلاسیها و سایر پرسنل دانشگاه بسازد و ضمن کسب نمرات و امتیازات بهتر، موقعیتهای شغلی و تحصیلی بهتری را برای خود رقم بزند و آنها را از دست ندهد. و ما در این دوره تلاش می کنیم چگونه حرفه ای بودن و حرفه ای رفتار کردن را به شما بیاموزیم تا مسیر موفقیت و پیشرفت خود را هموارتر سازید…

Loading

حرقه ای در 1 دقیقه
رایگان

حرفه ای در ۱ دقیقه

حرفه ای در دو دقیقه دوره رایگانیست که در آن نکاتی در زمینه اتیکت، آداب معاشرت و رفتار حرفه ای خدمت شما ارائه خواهد شد.

Loading

79,000تومان

برداشت اول و اهمیت آن

مردم با افرادی تعامل می کنند که بتوانند به آنها اعتماد کرده و به آنها حس خوبی داشته باشند. اگر خواهان داشتن یک تصویر حرفه ای برای خود هستید… اگر خواهان آرامش بیشتر، اعتماد به نفس بیشتر، جذب بیشتر افراد به سمت خود، ایجاد حس خوب برای خود و دیگران، برقراری روابط مؤثرتر و تاثیرگزاری

Loading