در حال بارگزاری ...

راهنمای خرید کیف دستی برای بانوان

تصویر یک را شکل بده
راهنمای خرید کیف دستی برای بانوان

در میان انواع لوازمی که بانوان دارند می توان گفت کیف یکی از مهمترین موارد است. آیا قصد خرید کیف جدیدی را دارید؟ بسیار خب پس برای جلوگیری از بهم ریختگی و شیک و زیبا ماندن خود، حتماً قبل از کشیدن کارت، این لیست را نگاهی بیاندازید!

آنچه در این مطلب می خوانید

۱. لمب اسکین (شانل)

۲. کیف زنجیردار

۳. کیف حمایلی

۴. قفل کیف

  1. لمب اسکین (شانل)
    کیف لمب اسکین، شکننده بوده و مقاومت لازم را ندارد. اگر فکر می کنید که شما می توانید مراقبش باشید، پس این نکات را ابتدا بررسی نمایید:
    1. وسایلی که روزانه در کیف خود می گذارید چه چیزهایی هستند؟
    2. آیا شما به طور منظم ناخن های خود را سوهان می زنید؟
    3. لوازم آرایش خود را در کجای کیف نگه می دارید؟

کیف لمب اسکین، به خصوص یک کیف کوچک، به راحتی بخاطر محتوایی که درون آن است روی آن برآمدگی ایجاد می شود. برای جلوگیری از این اتفاق، یک دفترچه یا یک آینه جیبی مربع شکل در داخل آن و به سمت پهلوی خود قرار دهید تا ظاهر صاف کیف شما حفظ شود.
اگر دوست دارید ناخن های بلندی داشته و آنها را به زیبایی تزئین کنید، افتادن خش روی کیف شما اجتناب ناپذیر است. در این حالت، بدیهی است که کیف لمب اسکین بهترین گزینه برای شما نمی باشد.
کیف هایی با همین اندازه هستند که برخی خانم ها برای قرار دادن لوازم آرایشی مستقیم در داخل کیف از آن استفاده می کنند. در واقع تمیز کردن لکه های رنگ و غیره ی داخل کیف های لمب اسکین پیچیده تر از تمیز کردن بخش بیرونی آن است. یک کیف آرایش پارچه ای سبک (مثل کیف دست دوز لوازم شخصی بُرسا) کمک خوبی برای این مورد خواهد بود

شما مجوز کافی برای مشاهده این صفحه را ندارید!

برای مشاهده این صفحه نیازمند شرایط زیر هستید:

حداقل امتیاز 20 امتیاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *