در حال بارگزاری ...

داستان همدلانه

تصویر یک را شکل بده
داستان همدلانه

به نظرتون داستان این همدلانه چطوری شروع شد؟

چی شد که اینقدر سریع اتفاق افتاد و هم استقبال خوبی شد هم بازخورد عالی داشت؟🤓

دوست دارین بدونین؟ خب پس باهام همراه باشین تا همینطوری خودمونی (بر خلاف مدل اغلب مقالات این سایت 😉 ) براتون تعریف کنم.

چی شد اصلا؟

قبل از اینکه اتفاقات دی ماه ۹۸ بیفته من دغدغه کوچکتری داشتم که داشتم برای اون تلاش و برنامه ریزی می کردم اما وقتی اون اتفاقات افتاد به خودم اومدم دیدم دغدغه م الان باید کل مردم باشه اینکه بتونم کاری براشون انجام بدم در حد توانایی و دانش خودم و حال بحرانیشون رو بهتر کنم.

اینکه نشینم تماشا کنم مثل بقیه و دست رو دست نزارم. همه فکرم شده بود اینکه «چیکار می تونم انجام بدم؟ خدایا چیکار کنم؟ من باید یه کاری انجام بدم. چیکار کنم؟»☹️

توی همین شرایط بودم که پیامی از استادم که برای کل فراگیرانش گذاشته بود باعث شد ایده ای در ذهن من جرقه بزنه.💥 ایده ای که ترس داشت اما اگر میشد خوب میشد.

ترس داشت چون تا حالا انجامش نداده بودم چون نمیدونستم چی میشه اما می دونستم تنهایی شاید نشه اونم توی این فرصت کم و فورس ماژور. این شد که فوری با دوستان خودم مطرحش کردم (البته فوری که میگم بازم بخاطر ترس هام و رفت و برگشت افکار مختلف چند دقیقه طول کشید تا پیام رو ارسال کنم)

وقتی هم ایده م رو مطرح کردم بخاطر همون ترسه نوشتم «میدونم که ممکنه بخاطر ایده دادنم بعدا به غلط کردن بیفتم اما مطرحش می کنم شاید نتیجه خوبی بده»😂😂.

و اینجا بود نقطه شروع آموزشهای همدلانه یعنی کی؟

۲۲ دی ماه ۹۸ 🌟

بعد از مطرح کردن این ایده یعنی 🔻یک هفته آموزش رایگان تحت عنوان آموزشهای همدلانه🔻 با هدف بهبود شرایط روحی مردم شهرمون، سه چهار نفر از دوستان گفتن ما پایه هستیم و به پیشنهاد خودشون قرار شد من مدیریتش رو بر عهده بگیرم.

شروع کردیم به برنامه ریزی و همفکری کردن باهمدیگه. در مورد زمان، موضوعات، مکان، هماهنگی ها، استوریها و اطلاع رسانیها، حتی پذیرایی و سایر موارد. در این بین هم به تعداد دوستانی که اعلام آمادگی می کردن برای این جریان اضافه می شد😲 تا جایی که دیگه چندتا از دوستان قرار شد در نوبتهای بعدی در خدمتشون باشیم.

خلاصه یه شوری افتاده بود بین من و همکارام همه داشتیم تلاش می کردیم یک تلاش واقعا همدلانه تا این اتفاق رخ بده و قدمی برای بهبود حال روحی مردم برداشته باشیم.

تمام این هماهنگیها به لطف خدا و با همین همدلی در عرض تقریبا یک هفته انجام شد و باز هم به لطف خدا و برخلاف انتظارمون استقبال مردم توی همین مدت کم به قدری بود که مجبور شدیم بهشون بگیم برای دورهای بعدی در خدمتشون هستیم.😍

تا رسیدیم به اول بهمن یعنی شروع دوره همدلانه. یعنی یک اتفاق قشنگ که حال خودمونم داشت خوب می کرد و تمام این هفت روز خدا همه جوره کمکمون کرد که خیلی آسون همه چیز برامون جور بشه.

و رسیدیم به روز آخر روزی که به خودمون اومدیم و دیدیم چه اتفاقای قشنگی رو پشت سر گذاشتیم. چقدر با هم یعنی با دوستان و شرکت کنندگان مخصوصا شرکت کنندگان ثابتمون خو گرفتیم. و از همون لحظه دلمون تنگ شد واسه همه چیز. هم یه هفته قشنگی که داشتیم هم همه افرادی که باهاشون بودیم.

آیا این دوره بی نقص بود؟

قطعاً نبود و انشالله دفعه بعدی که قرار شد برگزار بشه تلاش می کنیم نقائص رو برطرف کنیم و بهتر از قبل ارائه بشه، اما مهم این بود که همت کردیم و با همدلی خواستیم تا این اتفاق رو رقم بزنیم:

[aparat id=”J6kRv”]

قشنگیش می دونین کجا بود؟ 

اونجایی که دوستان از راه دور میومدن و توی دوره حضور ثابت داشتن، اونجایی که بازخوردها و خدا قوتهای همه عزیزان رو می شنیدیم اونجایی که دعاهای خیرشون رو نثارمون می کردن. 😍 اونجایی که یکی از برگزار کننده های شهرمون در دو جلسه آخرمون حضور پیدا کرد و تشکر و تشویقمون کرد که ادامه ش بدیم. اونجایی که شرکت کننده های عزیز بهمون میگفتن دوره بجا و خوبی بود چیزی که واقعا تو این زمان بهش نیاز داشتیم یه چیزی که هلمون بده و حالمونو بهتر کنه و این دوره برامون این رو داشت. و همه اینا شد لحظات قشنگ و خاطرات موندگاری که هم خستگیمونو رفع کرد هم بهمون انرژی داد تا مسیرمون رو پر قدرتتر ادامه بدیم. 😍

خدایا شکرت:🙏🏻

خداوندا تو را سپاس و صدهزار بار سپاس که یاریمان کردی تا همدلانه اتفاقی را رقم بزنیم تا بقدر توان خود جامعه بهتر و مهربانتری بسازیم ❤️🤲🏻🙏🏻
‌تو را سپاس که دوستانی همدل همراهم نمودی تا بی ریا و یکدل برای این مهم قدم بردارند و همتشان موجب رقم خوردن این همدلانه شد (خانم اسماعیل زاده، خانمها دشتی نژاد، آقای حداد، آقای منشی زاده، خانم خراسانی و آقای ولایتی) 🙏🏻 ‌

و سپاس فراوان از تمام عزیزانی که در این اتفاق ما را یاری نمودند:‌‌🌺🙏🏻💚
‌مدیریت خانه مهر بازنشستگان کشوری‌‌‌
مسئولین پارک شادی‌‌ یزد
و تمام عزیزان همراه این هفت روز همدلی‌

دست همگی شما پر خیر و برکت باد انشالله 🤲🏻🌺💚

اگر شمام دوست دارین دفعه بعدی که برگزار کردیم بهتون اطلاع بدیم لطفا به واتس اپ شماره ۰۹۰۳۶۲۷۰۱۴۴ پیام بدین و اسمتون رو به همراه واژه «همدلانه» ارسال بفرمایین. با این کار هم دفعه بعد بهتون اطلاع رسانی میشه هم فایل صوتی آموزش همدلی براتون ارسال میشه (البته دقت داشته باشین که این فایل فقط قسمت آموزش من رو شامل میشه)

برای دریافت 6 فایل صوتی رایگان شامل 30 نکته اتیکتی کلیک کن

2 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *