در حال بارگزاری ...

چطور، کی و کجا عطر بزنیم؟

تصویر یک را شکل بده
چطور، کی و کجا عطر بزنیم؟

عطر هنگامی که به درستی استفاده شود لذت بخش است. آیا قبلاً با شخصی ملاقات کرده اید که بخاطر بوی عطر و ادکلن او آزرده شده و نمی دانستید چه موقع از آن خلاص خواهید شد؟ در این مطلب می خواهیم شما را به یادگیری آداب و سیاست های عطر دعوت نماییم: یعنی اینکه چه زمانی و چگونه می توانید عطر بزنید؟

آنچه در این مطلب می خوانید

۱. کنفرانس

۲. محل کار

۳. چطور عطر بزنیم؟

  • بایدها 
  • نبایدها

۴. مکانهایی که نباید در آنها عطر بزنید

۵. چه زمانی؟

کنفرانس

شما بعضی اوقات به مکانهایی می روید که در مورد استفاده از عطر سیاستهایی دارند، پس توصیه می کنیم در مورد آن سوال کنید. متوجه خواهید شد که برای کنفرانس ها، اغلب سیاست حضور بدون عطر وجود دارد. واقعیت این است که بسیاری از افراد در این موقعیتها بخاطر عطر دیگران ابراز نارضایتی نموده اند و طبیعتاً ما نمی خواهیم فقط به این دلیل که دوست داریم بوی خوبی بدهیم، برای دیگران تجربه ناخوشایندی بسازیم یا به زبان ساده تر باعث آزردگی و ناراحتی دیگران شویم.

محل کار

اساس عطر، لطیف و ظریف بودن است، اگر بیش از حد استفاده شود، از آستانه خوبی و لطافت بوی آن فراتر رفته و زننده خواهد شد. اگر در یک دفتر کار بسته کار می کنید، شدت بوی عطر شما بیشتر از فضای کاری باز خواهد بود. همچنین ، اگر در یک محیط بیش از یک نفر از عطر استفاده کند، رایحه های مختلف ممکن است با هم تداخل داشته باشند و باید بدانید که فضای شخصی شامل هوایی که افراد در آن تنفس می کنند هم می شود. پس رعایت حال دیگران را مد نظر داشته باشید.
اگر متوجه شدید که محل کار شما هیچ سیاستی در مورد استفاده از عطر ندارد، می توانید قدری عطر بزنید اما به میزان کم. از هرگونه عطرهای سنگین ، مُشکی، ادویه ای و سکسی برای محیط کارتان خودداری نمایید. عطرهای سبُک گلی و مرکباتی ارجحیت دارند. هدف این است که دیگران فقط در صورت نزدیک شدن به شما بتوانند بوی عطرتان را بشنوند.

شما مجوز کافی برای مشاهده این صفحه را ندارید!

برای مشاهده این صفحه نیازمند شرایط زیر هستید:

حداقل امتیاز 20 امتیاز

برای دریافت 6 فایل صوتی رایگان شامل 30 نکته اتیکتی کلیک کن

2 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *