در حال بارگزاری ...

حرفه ای در ۱ دقیقه

( 0 امتیاز )
شکل تصویر یک
حرقه ای در 1 دقیقه
135 students

حرفه ای در یک دقیقه چیست؟

 

حرفه ای در 1 دقیقه یک مینی دوره رایگان است که نکاتی در زمینه اتیکت، آداب معاشرت و رفتار حرفه ای خدمت شما ارائه می دهد و تلاش می کند حرفه ای بودن را به شما بیاموزد.

این نکات کوچک و رایگان آگاهی فردی شما را ارتقا داده و به شما کمک می کنند تا در بهترین شکل و سطح خود در حیطه ای که مشغول به کار هستید ظاهر شوید.

و در یک کلام باعث موفقیت حرفه ای شما خواهند شد.

پس همین الان شروع کنید تا شاهد رشدتان باشید.

 

توجه :

بعد از عضویت در این دوره درسها تک به تک در دسترس شما قرار خواهد گرفت. بعد از هر درس دکمه تکمیل را بزنید تا درس بعد برای شما باز شود.

 

 

*این دوره با اقتباس از یکی از آموزشهای خانم سیندی گرسو یکی از کارشناسان متبحر اتیکت در دنیا ساخته شده است*

 806 

سیما سادات دشمن فنا یزدی

موسس میس اتیکت

من یک عشق تدریس و آموزش دادنم که همیشه از خدا خواستم شغلی بهم بده که از شدت علاقه و لذت گذر زمان رو توش نفهمم و الان مواقعی که آموزش میدم و سر کلاس هستم دقیقاً همین حال رو دارم. در این سایت در کنار شما هستم تا با هم اتیکت، آداب معاشرت و رفتار حرفه ای رو یاد بگیریم تا بتونیم روابط بهتر و موثرتری با سایرین ایجاد کنیم، سریعتر به موفقیت برسیم و در نهایت دنیای بهتر و زیباتری برای خودمون و دیگران بسازیم. پس با ما درخشان باشید.

امتیاز دوره

0.00 متوسط بر اساس 0 امتیاز

ستاره
0%
ستاره
0%
ستاره
0%
ستاره
0%
ستاره
0%
حرقه ای در 1 دقیقه
حرفه ای در یک دقیقه

دوره های دیگری که ممکن است دوست داشته باشید

حرقه ای در 1 دقیقه
رایگان

حرفه ای در ۱ دقیقه

حرفه ای در دو دقیقه دوره رایگانیست که در آن نکاتی در زمینه اتیکت، آداب معاشرت و رفتار حرفه ای خدمت شما ارائه خواهد شد.

 806 

7,950,000تومان

تربیت مدرس اتیکت

این قسمت مخصوص فراگیران تربیت مدرس ایجاد شده و در این بخش فایلهای آموزشی جلسات تربیت مدرس اتیکت برای فراگیران گرامی قرار داده خواهد شد. برای تهیه این دوره حتما از قبل باید رزرو نمایید. لطفا قبل از خرید با واتس اپ شماره ۰۹۰۳۶۲۷۰۱۴۴ هماهنگ فرموده و اطلاعات لازم را کسب نمایید.  چی شد که

 3,199 

500,000تومان

آموزش خصوصی اتیکت (اتیکت کوچینگ)

این قسمت مخصوص فراگیران خصوصی ایجاد شده است و در این بخش فایلهای آموزشی جلسات خصوصی اتیکت کوچینگ برای فراگیر گرامی قرار داده خواهد شد. اتیکت کوچینگ … بارها برای اغلب ما اتفاق افتاده است که بدلیل نا آگاهی رفتاری و از همه جا بی خبر فرصت های خود را از دست داده ایم. اما

 2,627