در حال بارگزاری ...

اتیکت مشتری مداری

( 0 امتیاز )
شکل تصویر یک
4 students

شما خواننده عزیزی که اکنون در حال خواندن این مطلب هستید قطعاً می دانید که انسان این عصر پر سرعت تکنولوژی چقدر به آموزش دیدن و آموختن نیاز دارد تا بتواند مشکلات و مسائل زندگی خود را به بهترین شکل حل نموده و زندگی آسوده تری را تجربه نماید. در این بین بدلیل فوج اطلاعاتی که تکنولوژی و رسانه های جمعی در اختیار مردم می گذارند فارغ از مفید بودن و منافع بسیارشان یک خطر برای کسب وکارهایی که همچنان بر سر شیوه های سنتی و قلدر مآبانه خود هستند نیز محسوب می شود. چرا که دیگر مشتری این عصر را نمی توان با شیوه های تحمیلی و محدود مجبور به خرید جنس از خود نمود. با وجود کسب و کارهای اینترنتی مشتری به راحتی می تواند محصول و خدمات شما را در جای دیگری حتی آنسوی مرزها یافته و خریداری نماید. حتی با کیفیتی بهتر.

پس اگر می خواهیم همچنان مشتریان کنونی خود را حفظ کرده و مشتریهای بیشتری را جذب نماییم تا امنیت و آسایش بیشتری را برای کار و زندگی خود به ارمغان آوریم باید روشهای نوین را بیاموزیم و در کسب وکار خود به کار ببندیم. اینجاست که اهمیت آموزش مشخص و آشکار می شود.

وقتی بیاموزید که چگونه با مشتری حرف بزنید، چگونه مسئله اش را حل کنید، چگونه خواسته و سوالش را پاسخ دهید و به طور کلی چگونه برای او ارزش بیافرینید آن وقت می توانید او را برای کسب و کار خود حفظ کرده و درآمد بیشتری داشته باشید و وقتی درآمد بیشتری کسب کنید طبیعتاً زندگی آسوده تری برای خود و خانواده خود ساخته و دغدغه و نگرانیهای کمتری در پی خواهید داشت، در نتیجه آرامش روحی و جسمی بیشتری در زندگی کاری و خانوادگی خود تجربه خواهید نمود. پس تلاش کردیم در این دوره تصویری (Screen Recorded) نکات اصلی مشتری مداری بر اساس اتیکت را به شما بیاموزیم تا بتوانید به نتایج مذکور دست یابید

شما در این دوره می آموزید که چگونه تصویر حرفه ای خود را ارتقا بخشیده، اعتماد به نفس بیشتری از خود به نمایش بگذارید. و چطور با مشتریان خود رفتار نمایید که مشتریان بالقوه را جذب و مشتریان فعلی را به مشتریان وفادار تبدیل نمایید. ودر نتیجه به فروش و درآمد بیشتر و بالطبع نگرانیهای معیشتی کمتر و آرامش روحی و جسمی بیشتر در زندگی حرفه ای و خانوادگی خود دست یابید. 

این دوره مناسب چه افرادیست؟

تمام افرادی که با مشتری و ارباب رجوع سر و کار دارند.

  مدرس دوره کیست؟

  سیما سادات دشمن فنا یزدی. مدرس اتیکت و آداب معاشرت با تمرکز بر حوزه کسب و کار

  هدف هر بیزینس = ایجاد روابط مثبت و مؤثر با سایرین

  و من به افراد کمک می کنم تا بتوانند راحت تر با سایرین از جمله مشتری، ارباب رجوع، همکار و مدیران خود ارتباط برقرار کرده و در نتیجه سریعتر به موفقیت دست یابند

  مخاطبین من: تمام افراد حاضر در مشاغل گوناگون (از فروشنده تا روسا و مدیران شرکتها و سازمانهای مختلف)

  سابقه شغلی:

  • مدرس دانشگاه
  • مترجم و مؤلف ۴ عنوان کتاب در حوزه های مختلف
  • مدرس اتیکت و آداب معاشرت
  • مترجم و مؤلف ۴ عنوان کتاب در حوزه اتیکت کسب و کار
   • کتاب «اتیکت در کسب و کار»
   • کتاب آنلاین «اتیکت در کسب و کار بین الملل-روسیه»
   • کتاب آنلاین «عبور از سد مصاحبه»
   • کتاب عالی «مشتری ربایی»

  قول من به شما:

  اینجانب سیما سادات دشمن فنا یزدی به شما قول می دهم اگر نکات اتیکتی (مطرح شده در زمینه مشتری مداری) که را در این آموزش فرا می گیرید در زندگی حرفه ای و حتی اجتماعی خود به کار ببندید حتماً روابط حرفه ای و اجتماعی بهتری را تجربه خواهید نمود و مطمئن باشید که روز به روز بر تعداد مشتریان شما و در نتیجه سود و موفقیت شما افزوده خواهد شد. 

   

  برای اینکه انگیزه ای برای انجام تمرینات داشته باشید و هم مورد تشویق قرار گیرید، جایزه ای برای شما در نظر گرفته ایم به این صورت که اگر تمرینات خواسته شده را انجام داده و برای ما تا موعد مقرر ارسال نمایید، 35٪ از مبلغ پرداختی دوره به شما برگشت داده خواهد شد یا اینکه می توانید از 35٪ تخفیف برای آموزشهای دیگر ما استفاده نمایید. انتخاب با خود شماست. 

  Loading

  سیما سادات دشمن فنا یزدی

  موسس میس اتیکت

  من یک عشق تدریس و آموزش دادنم که همیشه از خدا خواستم شغلی بهم بده که از شدت علاقه و لذت گذر زمان رو توش نفهمم و الان مواقعی که آموزش میدم و سر کلاس هستم دقیقاً همین حال رو دارم. در این سایت در کنار شما هستم تا با هم اتیکت، آداب معاشرت و رفتار حرفه ای رو یاد بگیریم تا بتونیم روابط بهتر و موثرتری با سایرین ایجاد کنیم، سریعتر به موفقیت برسیم و در نهایت دنیای بهتر و زیباتری برای خودمون و دیگران بسازیم. پس با ما درخشان باشید.

  امتیاز دوره

  0.00 متوسط بر اساس 0 امتیاز

  ستاره
  0%
  ستاره
  0%
  ستاره
  0%
  ستاره
  0%
  ستاره
  0%
  پیش نمایش دوره

  پیشرفت دوره

  آخرین نظرات

  دوره های دیگری که ممکن است دوست داشته باشید

  790,000تومان

  اتیکت مشتری مداری

  شما خواننده عزیزی که اکنون در حال خواندن این مطلب هستید قطعاً می دانید که انسان این عصر پر سرعت تکنولوژی چقدر به آموزش دیدن و آموختن نیاز دارد تا بتواند مشکلات و مسائل زندگی خود را به بهترین شکل حل نموده و زندگی آسوده تری را تجربه نماید. در این بین بدلیل فوج اطلاعاتی

  Loading