در حال بارگزاری ...

کوچینگ حرفه ای

تصویر یک را شکل بده

1. کوچینگ یعنی چی؟

تعریف فدراسیون بین‌المللی کوچینگ | ICF از کوچینگ چیست:

“کوچینگ یک همکاری و مشارکت بین کوچ و مراجع است؛ که در طی آن، مراجع با استفاده از تفکر عمیق و خلاقیت خود، توانایی‌های شخصی و حرفه‌ای خود را افزایش می‌دهد”

کوچینگ در فارسی به مربیگری ترجمه می شود اما فراتر از آن هست. انواع مختلفی دارد که افراد آموزش دیده با استفاده از آموزشهای خاص آن حیطه می توانند به کوچیهای خود کمک کنند. (در حیطه های زندگی، روابط،‌ موفقیت، حرفه ای،‌کسب و کار و ….).فرایند کوچینگ گاهی کوتاه هست و سریع به نتیجه می رسه گاهی هم بلند و مستلزم زمان هست. 

کوچ کیست به زبان ساده؟

فردی آموزش دیده که وظیفه دارد با یک سری سوالات درست راه حل مسئله و مشکل مراجع را از ذهن خودش بیرون بکشد. یعنی کوچ کارش مشاوره دادن و نظر و راه حل دادن نیست، کوچینگ معتقد است هر فردی بسته به شرایطی که در آن قرار دارد باید راه حل خاص خودش را داشته باشد و بهترین راه حل آن فرد از ذهن خود بیرون می آید. یعنی همه ما انسانها راه حل خود را می دانیم و ذهنمان بهترین راهنمای ماست فقط باید از میان مشغله های ذهنی و افکار بیشماری که در ذهنمان می چرخد بتوانیم پالایشش کنیم و آن بهترین راه حل را از آن بیرون بکشیم. اینجاست که به یک نفر نیاز داریم تا با سوالات درست بتواند به ما کمک کند تا فرایند پالایش ذهنیمان به بهترین راه حل ختم شود. 


کوچی کیست؟

فردی که به کوچ مراجعه می کند تا بتواند مسئله و مشکلش را حل نماید. 

تفاوت کوچینگ با منتورینگ چیست؟

به زبان ساده: منتور راهی که خودش رفته است رو با شما به اشتراک می گذارد. می گوید من این راه را رفته ام و موفق شدم تو هم اگر می خواهی مسیری که من رفته ام را طی کنی به تو نشان خواهم داد. پس مراجع را همراهی و راهنمایی می کند. اما کوچ همانطور که گفتم کمک می کند خود شما بهترین راه حل مسئله تان را پیدا کنید و ممکن است در زمینه ای هم که شما کار کرده و تجربه ش را دارید،تجربه ای نداشته و کار نکرده باشد اما بخاطر آموزشهایی که دیده است می تواند به شما در پیدا کردن مسیر به بهترین شکل کمک نماید. 


کوچینگ در حال حاضر یکی از حیطه های کاربردی و مطرح دنیاست چون نتایج بسیار عالی رو در برداشته و دارد. 


آیا ممکن است فردی که خودش کوچ با تجربه ایست هم به یک کوچ نیاز پیدا کند؟

چنین فردی هم حتما و قطعا به کوچینگ نیاز پیدا می کند چون انسان است و ذهن انسانی دارد. اما دواتفاق می تواند برای او بیفتد :

۱- با استفاده از آموزشهایی که دیده است خودش خودش را کوچ کند که به آن می گوییم self-coaching و این یکی از مزیتهای حیطه کوچینگ است.

۲- از یک کوچ دیگر کمک بگیرد چون مشغله هایش به حدی زیادند که ذهنش با او یاری نمی کند و ترجیح میدهد کوچ دیگری به او کمک کند

(همانطور که افراد موفق دنیا از این امکان بهره می برند و خود را بی نیاز از این موضوع نمی بینند)

اتیکت در فرایند کوچینگ

چطور می توانم درخواست کوچینگ بدهم؟

حال اگر فکر می کنید نیاز به کوچ (coach) دارید، ما در تیم میس اتیکت، در کنار شما بوده و خدمات کوچینگ حرفه ای را در اختیارتان قرار می دهیم تا با استفاده از فرایند عالی و بی نظیر  کوچینگ بتوانیم شما را سریعتر به خواسته و هدفتان برسانیم.
در صورتی که تمایل دارید تا از خدمات کوچینگ ما استفاده کنید، می توانید با مطالعه شرایط و پر کردن فرم موجود در این صفحه اطلاعات لازم را برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل نماییم. 

شرایط کوچینگ ما

✅ موضوعات کوچینگ:

توسعه فردی، بانوان شاغل، تحصیلی و کنکور.

✅ کوچ شما:
 • سمیه سادات دشمن فنا یزدی
✅ نحوه برگزاری جلسات:
 • از طریق تماس تلفنی یا شیوه صوتی (که با کوچی هماهنگ خواهد شد)
⌛️مدت زمان معمول هر جلسه :

    ۲۰ الی ۵۰ دقیقه

📌شرایط کوچینگ:
 • تمام دوره های زمانی کوچینگ ما (که در جدول پایین صفحه مشاهده می نمایید) شامل یک جلسه آزمایشی رایگان هستند
 •  کوچی محترم ملزم است به تعهدات خود در انجام کارهای توافق شده در هر جلسه متعهد باشد
 •  تغییر ساعت یا روز جلسات یا کنسلی جلسه کوچینگ حداکثر ۲ روز قبل از موعد مقرر باید به کوچ مورد نظر اعلام شود
 • هزینه جلسه یا جلسات کوچینگ پیش از شروع آن باید پرداخت شود (که قیمت هر جلسه 300 هزار تومان بوده و بر حسب توافق می تواند به شکل کوتاه مدت یا میان مدت یا بلند مدت پرداخت شود- برای اطلاعات بیشتر به جدول زیر مراجعه نمایید)
  زمان قابل رزرو جلسات کوچینگ:
  • نوبت عصر: یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه ( ساعت 18 الی 20)

  لطفا روز و ساعت جلسه خود را در محدوده روزها و ساعات فوق انتخاب بفرمایید. 

  کوتاه مدت

  • 3 جلسه کوچینگ
  • به علاوه یک جلسه رایگان
  • شامل 15٪ تخفیف کلی
  765,000 تومان

  میان مدت

  • 8 جلسه کوچینگ
  • به علاوه یک جلسه رایگان
  • شامل 20٪ تخفیف کلی
  1,920,000 تومان

  بلند مدت

  • 96 جلسه کوچینگ
  • به علاوه یک جلسه رایگان
  • شامل 30٪ تخفیف کلی
  20,160,000 تومان