اگر به اندازه کافی بزرگ هستید که پوشاک حرفه ای به تن کنید، پس به فروشگاهی بروید که منحصراً پوشاک بزرگسالان را عرضه می نماید. این الزاماً بدین معنا نیست که شما باید دقیقاً مثل مادر یا پدرتان لباس بپوشید. با این حال، اگر سعی دارید لباسی پیدا کنید که شما را به عنوان یک بزرگسال جوان نمایش دهد، باید بپذیرید که مجبورید بخشی از لباس حرفه ای را -حداقل در محل کار خود- بپوشید.

۲٫ از فروشگاه هایی خرید کنید که خدمات مشتری عالی ارائه می دهند.

در فرایند جور کردن کمدی از لباس های کاری، اغلب بهترین راه فروشنده هایی هستند که در یک مغازه با کیفیت کار می کنند. یک فروشنده آگاه می تواند به شما در انتخاب پوشاک مناسب نیازهایتان کمک کرده، تناسب لباس انتخاب شده با بدن شما را تضمین نموده و لوازم جانبی مناسب و هماهنگی با لباستان در اختیارتان قرار دهد.

  • سعی کنید فروشنده ای پیدا کنید که کمابیش شبیه چیزی که شما می خواهید به تن داشته باشد. این موضوع ممکن است نشان دهنده تطابق میزان حساسیت او با حساسیت شما نسبت به مُد باشد. با این حال، از سایر افراد و فروشندگان نیز استقبال کنید. یک فروشنده متین و سنگین ممکن است واقعاً بداند که جوانان امروز چه دوست دارند.
  • آوردن فردی که به سلیقه و قضاوتش اعتماد دارید به همراه خود برای خرید لباس نیز می تواند به شما کمک کند. به طور مثال، مادر یا دوست شما که از مُد اطلاع داشته و به آن علاقه مند است.
  • بله، شما نیاز دارید که لباس ها را امتحان کنید. لباس هایی که به تن شما مناسب نیستند، ظاهر حرفه ای به شما نمی دهند و این تناسب را معمولاً نمی توان از روی لباس روی چوپ لباسی فهمید. اگر لباسی را به طور آنلاین سفارش می دهید، احتمال برگرداندن چیزی که متناسب اندام شما نیست را هم در نظر بگیرید.
  • مطمئن شوید که لباس انتخابی متناسب شماست. فقط به خاطر اینکه می توانید آن را بپوشید دلیلی بر تناسب آن با اندام شما نیست. این موضوع شامل شلوارهایی که خطوط لباس زیر شما را نشان می دهند و پیراهن هایی که به تن شما بزرگ هستند نیز می شود.
  • جزئیات و اقلام کوچک معمولاً در فروشگاه های بزرگتر در دسترس هستند و می توانند تغییر بسیاری در ظاهر و تیپ شما ایجاد نمایند.
  • بخاطر داشته باشید: در نهایت، فروشنده به شما چیزی را می فروشد که می خواهید، حتی اگر در مورد تناسب یا سلیقه خوب، واقعاً هم نظر شما نباشد. اما مراقب باشید که هدف پوششی خود را فراموش نکنید و چیزی نخرید که مناسب محیط کارتان نیست.

شما مجوز کافی برای مشاهده این صفحه را ندارید!

برای مشاهده این صفحه نیازمند شرایط زیر هستید:

حداقل امتیاز 350 امتیاز