موقع مهمانی رفتن ممکن است شما هم با این سوالات مواجه شوید که «چطوری باید رفتار کنم؟ چطوری وارد بشم؟ کی برم؟ کجا بشینم؟ و ….»

همینطور وقتی که مهمانی می دهید و نقش میزبان را ایفا می نمایید ممکن است از خود بپرسید «چطوری باید پذیرایی کنم؟ کیو باید دعوت کنم؟ چه غذایی بپزم؟ چه غذایی سفارش بدم؟ و ….»

وقتی اتیکت و آداب مهمانی را بدانید هم با اعتماد به نفس بیشتری به مهمانی می روید و حس بهتری دارید وبه میزبان حس خوبی خواهید داد، هم به عنوان میزبان با آرامش بیشتری مهمانی را برگزار می نمایید و اوقات خوشی را برای مهمان و خودتان که اولین اصل مهمانی است،‌خواهید ساخت.

در این مطلب صوتی و تصویری برخی از نکات کلی و کلیدی آداب مهمانی را خدمت شما ارائه خواهیم داد که می توانید با در نظر گرفتن و انجام آنها این مهم را تحقق بخشید.

در زیر موضوعات مطرح شده در این فایل تصویری را به شکل نقشه ذهنی (مایندمپ) می آوریم که می توانید با نگاه کلی از محتویات فایل آگاه شده و از فایل آموزشی لذت ببرید.

party_etiquette

اتیکت و آداب مهمانی

قسمت اول

قسمت دوم

همچنین برای راحتی افرادی که به فایل صوتی علاقه دارند، این فایل به شکل صوتی هم در اختیار شما عزیزان قرار گرفته تا علاوه بر حجم کمتر بتوانید راحتتر در خودرو و مسیرهای رفت و آمد به آن گوش فرا داده و بیاموزید.

قسمت اول:

قسمت دوم:

لطفا برای ما بنویسید که مهمترین نکته ای که در این فایل مطرح شد از نظر شما چه بود و از آموختن آن لذت بردید؟