سلام مهمان عزیز میس اتیکت 

از اینکه در این سایت حضور یافته و مطالب ما را مطالعه می نمایید از شما صمیمانه سپاسگزاریم

ما اینجا هستیم تا دنیای مهربانتر و زیباتری بسازیم و باور داریم که تغییر امکان پذیر است

پس اگر شما هم هم باور ما هستید و دوست دارید برای بهبود دنیای خود قدمی بردارید از شما دعوت می کنیم به جمع دوستان عزیز میس اتیکت بپیوندید تا با هم برای داشتن دنیایی مهربانتر و زیباتر تلاش کنیم.

دنیایی که می توانیم با احترام و توجه به دیگران و صداقت داشتن آن را ساخته و در نتیجه به موفقیت، بهبود روابط، مهربانی و در یک کلام حس خوب خود و دیگران دست پیدا کنیم.

می پرسید چطور؟

با اتیکت

اتیکت یعنی چه؟

اتیکت ادب مدرنی است که بسیار فراتر از آداب معاشرت بوده و در بهبود روابط کاری و اجتماعی ما بسیار موثر است. گمشده ای که کمبودش در عصر سرعت و تکنولوژی بسیار حس می شود.

به چه دردی می خورد؟

مهارتیست که می تواند یک تصویر حرفه ای عالی برای شما ساخته، برند شخصیتان را ارتقا دهد و در ایجاد روابط بهتر و موثرتر با دیگران به شما کمک نماید. در یک کلام، با اتیکت می توانید به دیگران حس خوب هدیه دهید و در نتیجه حس خوبی دریافت نمایید.  

البته تمرکز فعلی میس اتیکت بر روی اتیکت کسب و کار قرار دارد تا به شما بیاموزد که چگونه می توانید با رعایت نکات اتیکتی و کسب این مهارت سریعتر به هدف و موفقیت مورد نظر خود دست یابید و در عین حال روابط مثبت و موثر گسترده ای نیز برای خود ایجاد نمایید.

و اکنون اگر دعوت ما را می پذیرید فقط کافیست فرم عضویت در خبرنامه (نسخه دسکتاپ در سمت چپ قرار دارد و در نسخه موبایل پایین صفحه) را تکمیل کرده و روی دکمه عضویت کلیک کنید تا علاوه بر عضویت در خبرنامه ماهانه سایت،‌ دو هدیه کوچک را بلافاصله برای شما ارسال نماییم:

  • یک کتاب کوچک آنلاین با عنوان «۷ راه بسیار موثر برای رسیدن به هرآنچه می خواهید»
  • یک خلاصه کتاب از بهترینهای آمازون در مورد عادتها و تغییر آنها