در حال بارگزاری ...

چکار باید انجام بدهیم؟

لطفا اول این فایل رو ببینید بعد نکته ها رو بخونید:

 

نکته۱:

هر درس شامل یک فایل صوتی-تصویری هست که نکات آموزشی را در اختیار شما قرار میده

به همراه هر درس مایندمپ یا نقشه ذهنی نکات گفته شده در اختیار شما قرار داده میشه که می تونید بعد از دیدن و گوش دادن به فایل آموزشی برای مرور مطالب ازش استفاده کنین (ضمن اینکه پیشنهاد می کنم برای تمرینات ارتباطی هم می تونین این نقشه رو جلوی روتون قرار بدین تا موقع اجرا نکاتشو فراموش نکنین)

بعد از هر درس یک پرسش در نظر گرفته شده و شما بهترین نکته ای که از اون قسمت یاد گرفتین رو داخلش می نویسین. 

و ۱ یا ۲ تمرین چالشی که قراره اجرا کنین و بعد، از تجربه و حستون و اثری که ازش دیدین، داخلش بنویسین 

ولی با وجود اینکه اصل تاثیر گذاری این دوره بر پایه انجام تمریناتش هست (یعنی اگه تمرینها رو انجام ندین تاثیری در روابطتتون نمی بینین) قسمت پرسش و تمرینات رو اجباری نگذاشتیم. اما برای اونایی که به پرسش هر درس جواب بدن، همه تمرینات رو انجام بدن و در عرض ۷۵ روز (۲ ماه و نیم) از شروع دوره زیر هر تمرین در قسمت نظرات برامون بنویسن برای هر تمرین چه کاری انجام دادن و چه اثری ازش دیدن (یعنی ارسال گزارش کار و تاثیر مشاهده شده) بعد از اتمام دوره جایزه ای بهشون تعلق میگیره که هر بار هم ممکنه متفاوت باشه (مثل بازگردان ۵۰٪ از وجهی که برای دوره پرداخت کردین، یا یک فایل آموزشی خوب،‌ یا یک تخفیف خوب برای شرکت در یک دوره دیگه ای که خودتون علاقه دارین) اینطوری هم خودتون تاثیر آموزشها رو سریعتر مشاهده می کنین که به نظرم بهترین نتیجه و جایزه این دوره همین هست، هم یک جایزه بخاطر تلاش و عملگراییتون دریافت می کنین 🙂 ( فقط یادتون باشه هر درسی رو که دیدین تیک تکمیل درس رو هم بزنین تا متوجه بشین دفعه بعد از کجا رو باید ببینین و اگه قصدتون اینه که پرسش و تمریناتشم انجام بدین بعد از ثبت جواب، تجربه و اثری که دیدین، تیک رو بزنین تا مشخص باشه و یادتون بمونه که تا کجا تمریناتشو انجام دادین). 

نکته ۲:

این چالشها واقعاً چالش هستن. پس قرار نیست ساده و راحت باشن. اتفاقاً طوری طراحی شدن که شما رو از منطقه امنتون خارج کنه. پس برای کار سخت آماده باشین چون به زحمتش می ارزه. ارتباط هم مثل هر مهارت دیگه ای نیاز به تمرین داره. هر چقدر تمرین بیشتری داشته باشین نتیجه بهتری نسیبتون میشه.

 

پس همراهمون باشین با این دوره چالشی و موثر 🙂

 2 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *