در حال بارگزاری ...

ارتباط زیبا – اتیکت و آداب ارتباطی

( 6 امتیاز )
شکل تصویر یک
21 دانشجو

ارتباط زیبا از کجا شروع شد؟

مدتها بود که به خاطر سوالات مکرری که مخاطبین عزیزم در مورد اتیکت و آداب ارتباطی از من می پرسیدن و همینطور موقعیتهای مختلفی که بارها در بین افراد مختلف شاهدش بودم دلم میخواست یک دوره آنلاین در این زمینه برگزار کنم و به شکل محصول- دوره در سایت قرارش بدم تا عزیزانی که این مسائل براشون دغدغه شده بتونند ازش استفاده کنند

اما این اتفاق رقم نخورد تا مرداد ۹۹ و روز عید غدیر و رسم عیدی دادن سادات که می خواستم به مخاطبینم عیدی بدم

همینطور که داشتم فکر می کردم که چی عیدی بدم؟ یهو به خودم گفتم:

«چرا نمیای این دوره ت رو عیدی بدی؟! بیا به یمن این روز استارتش رو بزن و همینو عیدی بده به مخاطبات.»

بماند که دو دل بودم باز، چرا؟

چون مشغول ضبط قسمتهاش بودم و هنوز کامل نبود (یجور کاملگرایی به سراغم اومده بود) اما بالاخره دل رو زدم به دریا و گفتم انجامش میدم. 

پس اومدم دوره رو با تخفیف بسیار خاصی اعلام کردم تا هم عزیزانی که براشون دغدغه ست و ممکنه هزینه اصلیش براشون سنگین باشه بتونند از این شرایط خاص استفاده کنند

هم من بتونم در کنار آموزش به دوستان، قلقگیری دوره م رو داشته باشم و ببینم به چه چیزهای دیگه ای نیاز داره تا بهش اضافه کنم.

و اینجا شد شروع کار دوره «ارتباط زیبا» ی ما

با هم شروع کردیم و خدا رو شکر این دوره طی ۸ هفته و بخوبی برگزار شد. هم من حس خوبی داشتم ازش، هم بازخورد خیلی خوبی از عزیزان شرکت کننده دریافت کردم که بابتش بسیار خدا رو شاکرم

محتوایی که قرار بود ۱۶ قسمت باشه هر بار بر اساس نیاز مخاطبین دستخوش تغییراتی شد و به قسمتها، محتوا و ریزه کاریهاش اضافه شد (و البته همچنان اضافه خواهد شد).

چندتا از نظرات ارزشمند شرکت کنندگان عزیز این دوره رو هم در قسمت نظرات می تونین بخونین. ضمن اینکه از تک تکشون بابت همراهی و حس قشنگشون ممنونم:

حالا چرا اسمشو گذاشتم ارتباط زیبا؟

راستش دلم میخواست یک کلمه ای باشه که هم حس خوبی داشته باشه هم نشون بده وقتی موارد آموزشی رو رعایت کنیم چی رو توی روابطمون می تونیم شاهد باشیم.

در نتیجه کلمه ای مختصر می خواستم که حس و حال خوب، مثبت بودن و زیبندگی و شایستگی رو نشون بده، پس در نهایت کلمه «زیبا» رو انتخاب کردم که هم زیبایی رو می رسونه هم حس خوبی داره هم مختصر هست.

پس «ارتباط زیبا» چی هست؟

ارتباط زیبا ارتباطیست که باعث بشه شما و فرد مقابلتون از رابطه و ارتباطی که بین شماست لذت برده و حس خوبی رو تجربه کنید.

ارتباطی که اثربخش باشه و بتونه نتیجه خوبی از اون بدست بیاد. ارتباطی که برد برد باشه و هر دو طرف حس منتفع شدن داشته باشند.

ارتباطی که بر پایه احترام متقابل باشه و به طور کلی حس خوبی رو به هر دو طرف بده.

این ارتباط می تونه از هر نوعی باشه یعنی ارتباط عاطفی و خانوادگی، کاری و حرفه ای، دوستی و اجتماعی.

و حالا شما می تونید برای رسیدن به ارتباطی بهتر و زیباتر در دوره ارتباط زیبا شرکت کرده و از آموزشها و تمریناتش بهره مند بشید. 

این دوره فعلاً در 22 قسمت آموزشی بعلاوه یک وبینار 2 ساعته ارائه شده که در آینده باز هم به محتوای آن افزوده خواهد شد. 

با استفاده از این دوره چند هفته ای و انجام تمرینات عملی و کاربردی اون می تونید تغییرات محسوسی در ارتباطات خودتون ایجاد کنید تا هر روز بیش از پیش زیبایی رو در روابطتون شاهد باشید.

چه چیزی دریافت می کنید؟

به محض خرید این دوره شما به فایلهای متعدد اون دسترسی خواهید داشت. و در صورتی که بروزرسانی بشه، باز هم به فایلهای بروز رسانی اون دسترسی دارید.

شما می تونید به صورت یکجا همه فایلها و محتوا رو دریافت و استفاده کنید اما توصیه می کنم هر هفته رو به دو فایل آموزشی اختصاص بدید

چون شما هر چقدر هم آموزش ببینید ولی به آنچه یاد گرفتید عمل نکنید هیچ سود و اثری برای شما نخواهد داشت، ضمن اینکه این دوره هم تمرین محور هست.

پس توصیه می کنم برای بدست آوردن بیشترین اثر بخشی از آموزشهای این دوره برای روابطتون، هر تمرینی که اعلام میشه رو بین ۳ تا ۷ روز انجام بدید تا هم بهش عادت کنید هم تاثیرش رو روی روابط خودتون شاهد باشید

اما قرار نیست شما رو مجبور به انجام تمرینات کنم چون حق انتخاب با شماست.

اما از شما می خوام تمرینات هر قسمت رو انجام بدید و پس از انجام دادن برای ما گزارشی ارسال کنید. به دو دلیل:

1- یکی از چیزهایی که هر آموزشی رو اثربخش میکنه تمرین کردنه و الا شما در آموزشی ۱۰۰ میلیون تومانی هم شرکت کنید و تمریناتش رو انجام ندید هیچ فایده ای براتون نخواهد داشت.

و طبق تحقیقات انجام شده، نظر کارشناسان و افراد موفق یکی از مواردی که می تونه باعث بشه شما اهمال کاری رو کنار بگذارید و کاری رو انجام بدید اینه که خودتون رو متعهد به انجام اون کنید.

چطور؟

با گفتن تصمیمتون (در انجام دادن آن کار) به فرد یا افراد دیگه ای که همراه و هم مسیر شما هستند و انرژی منفی بهتون نمی دهند، و پیگیری اونا در مورد میزان پیشرفت شما در انجام اون تصمیم.

حالا به همین دلیل از شما می خوام تمریناتتون رو برای ما ارسال کنید تا هم خودتون متعهدتر بشید هم ما شاهد پیشرفت و اثربخشی آموزشهای این دوره باشیم.

2- اگر همه تمرینات این دوره و گزارشش رو برای ما ارسال کنید، جوایزی رو برای شما در نظر گرفتیم

مثل یک آموزش ارزشمند هدیه به شما، یا بازگرداندن نیمی از مبلغ دوره به شما (که می تونید نقدی دریافتش کنید یا از اون برای آموزشی دیگه از سایت اتیکت لند اختصاص بدید) و … .

این امتیاز رو هم برای دوستانی که عملگرا هستند، در نظر گرفتیم پس از دستش ندید.

و خوشبحال افرادی که زودتر این محصول را تهیه نمایند. چرا؟

چون چنین افرادی نشون میدن که چقدر روابط آنها براشون اهمیت داره. چقدر برای داشتن ارتباطات بهتر و زیباتر دغدغه دارن و برای بدست آوردنش تلاش می کنند.

در حالیکه اولویت خیلی از افراد موضوعات دیگه ای هست، آنها اهمیت روابط بهتر در دنیا و عصر جدید را درک کرده اند.

پس شایسته دست یابی سریعتر به این هدف و برخورداری از مزایای اون در زندگی خودشون هستند و من هم به این عزیزان تبریک میگم چون شایسته این تبریک هستند.

پس اگر شما هم جزو این دسته هستید دوره ارتباط زیبا برای شماست و منتظر دیدار شما در این دوره هستیم

سیما سادات دشمن فنا یزدی

موسس میس اتیکت

من یک عشق تدریس و آموزش دادنم که همیشه از خدا خواستم شغلی بهم بده که از شدت علاقه و لذت گذر زمان رو توش نفهمم و الان مواقعی که آموزش میدم و سر کلاس هستم دقیقاً همین حال رو دارم. در این سایت در کنار شما هستم تا با هم اتیکت، آداب معاشرت و رفتار حرفه ای رو یاد بگیریم تا بتونیم روابط بهتر و موثرتری با سایرین ایجاد کنیم، سریعتر به موفقیت برسیم و در نهایت دنیای بهتر و زیباتری برای خودمون و دیگران بسازیم. پس با ما درخشان باشید.

امتیاز دوره

5.00 متوسط بر اساس 6 امتیاز

ستاره
100%
ستاره
0%
ستاره
0%
ستاره
0%
ستاره
0%

نظرات

 • افراح آبدانانی

  افراح آبدانانی

  عالی بود به نظرم برای همه لازمه اینجور دوره ای فارغ از سن شغل یا جنسیت برای داشتن ارتباط بهتر با اطرافیان لازمه ممنونم از شما استاد بزای وقتی که برای این دوره گذاشتید همیشه پر انرژی بودید واین انرژی عالیتونو بهمون منتقل میکردید 🙏🌸❤️
 • ستاره فضایی

  نظر در مورد دوره

  واقعا دوره عالی بود.با ساده ترین زبان ممکن ظریفترین نکات آموزش داده شد.من جواب خیلی از سوالاتم رو گرفتم و واقعا مفید بود. بله من دوره ها رو دوباره گوش دادم و دارم سعی می کنم رعایت کنم. من خیلی ازین دوره راضی بودم. خدا قوت ❤ممنونم🙏
 • roghayeh.akbari99

  نتیجه و تاثیر دوره

  سلام😍 خدمتتون عرض کنم که ساده ترین و واضح ترین و اولین تاثیری که دیدم روی خودم این بودکه خیلیییی کمتر با بقیه و اطرافیانم دچار سوتفاهم میشدم و برداشت دیگه ای از حرفام صورت نمیگرفت. و اینکه تقریبا همه تمرینات جز یکی دوتا رو انجام دادم و اون تمرینهاییکه انجام ندادمم بابتش پشیمونم. در کل چیزی که من تا الان خیلی باهاش در ارتباط برقرار کردن مشکل داشتم، نوع بیان جملات و بیان قصدمون بود که با کمک آموزش های این دوره پیشرفت خیلی خوبی کردم. البته متاسفانه هنوز دوره رو تموم نکردم که بزودی تموم میکنم و با این حال تا اینجا خیلی تاثیر گرفتم. خیلی ممنونم بابت نکاتی که روان و ساده توی دوره توضیح دادین.🙏🌸
 • صباحت غلامی

  ارتباط زیبا

  استاد عزیز بابت این دوره عالی نهایت تشکر رو دارم، خوشحالم و خدا رو شاکرم که با شما آشنا شدم تا از آموزشهای عالیتون بهره مند بشم، همیشه دوست داشتم آداب رفتاری صحیح رو بدونم و یجورایی همه تحت تاثیر روابط و رفتارهای درستم بشن😅 که با کمک شما همینطور هم شد، حس خوبی دارم و سردرگم نیستم که تو فلان موقعیت باید چه کنم، ازتون یاد گرفتم و انجامش میدم👌👌👌 خدا خیرتون بده ممنون منتظر آموزشهای نابتون هستیم.🙏🌹💖🌺
 • الهام ابراهیمی

  دوره ارتباط زیبا

  در مورد دوره باید بگم چند تاش رو اول که گوش میکردم با خودم میگفتم اینو که خودمم میدونستم، ولی بعد که دقیق میشدم میدیدم خیلی وقت ها رعایت نمیکنم و یادم میره این ایتیکت هارو رعایت کنم و بعضی از فایل هاهم بودن که واقعا چیزی از قبل در موردشون نمیدونستم و با خودم میگفتم چه خوب شد که فهمیدم خلاصه که این دوره برای من پر از نکات ریز و مهم بود که دونستن و رعایت کردنش واقعا کمک بزرگی به ارتباطاتمون با اطرافیان میکنه خیلی ممنونم ازتون🙏❤
 • در حال بارگزاری...
نمایش دوره

پیشرفت دوره

آخرین نظرات

دوره های دیگری که ممکن است دوست داشته باشید

330,000تومان

ارتباط زیبا – اتیکت و آداب ارتباطی

ارتباط زیبا ارتباطیست که باعث شود شما حس خوبی را از روابط و ارتباطات خود داشته و از آن لذت ببرید. در این دوره یاد می گیرید چطور ارتباط زیبایی را با دیگران بسازید.

 166 

21,000تومان 9,000تومان

آشنایی با اتیکت

مردم با افرادی تعامل می کنند که بتوانند به آنها اعتماد کرده و به آنها حس خوبی داشته باشند. اگر خواهان داشتن یک مزیت رقابتی عالی برای خود هستید و اینکه بیاموزید چگونه از آن برای جذب مشتریان خود استفاده نماید یا چطور زندگی حرفه ای و شخصی خود را ارتقا ببخشید، پس برای یادگیری

 60