در حال بارگزاری ...

اتیکت کوچینگ – آموزش خصوصی

( 0 امتیاز )
شکل تصویر یک
1 دانشجو

این قسمت مخصوص فراگیران خصوصی ایجاد شده است

و در این بخش فایلهای آموزشی جلسات خصوصی اتیکت کوچینگ برای فراگیر گرامی قرار داده خواهد شد.

ظرفیت این قسمت با توجه به خصوصی بودن آن فقط یک نفر در نظر گرفته شده و فایل جلسات فقط در اختیار فراگیر این دوره قرار خواهد گرفت. 

 

 

 64 

سیما سادات دشمن فنا یزدی

موسس میس اتیکت

من یک عشق تدریس و آموزش دادنم که همیشه از خدا خواستم شغلی بهم بده که از شدت علاقه و لذت گذر زمان رو توش نفهمم و الان مواقعی که آموزش میدم و سر کلاس هستم دقیقاً همین حال رو دارم. در این سایت در کنار شما هستم تا با هم اتیکت، آداب معاشرت و رفتار حرفه ای رو یاد بگیریم تا بتونیم روابط بهتر و موثرتری با سایرین ایجاد کنیم، سریعتر به موفقیت برسیم و در نهایت دنیای بهتر و زیباتری برای خودمون و دیگران بسازیم. پس با ما درخشان باشید.

امتیاز دوره

0.00 متوسط بر اساس 0 امتیاز

ستاره
0%
ستاره
0%
ستاره
0%
ستاره
0%
ستاره
0%
This course is out of stock

پیشرفت دوره

آخرین نظرات

دوره های دیگری که ممکن است دوست داشته باشید

7,950,000تومان

تربیت مدرس اتیکت

این قسمت مخصوص فراگیران تربیت مدرس ایجاد شده و در این بخش فایلهای آموزشی جلسات تربیت مدرس اتیکت برای فراگیران گرامی قرار داده خواهد شد. برای تهیه این دوره حتما از قبل باید رزرو نمایید. لطفا قبل از خرید با واتس اپ شماره ۰۹۰۳۶۲۷۰۱۴۴ هماهنگ فرموده و اطلاعات لازم را کسب نمایید. چی شد که

 100 

2,000,000تومان

اتیکت کوچینگ – آموزش خصوصی

این قسمت مخصوص فراگیران خصوصی ایجاد شده است و در این بخش فایلهای آموزشی جلسات خصوصی اتیکت کوچینگ برای فراگیر گرامی قرار داده خواهد شد. ظرفیت این قسمت با توجه به خصوصی بودن آن فقط یک نفر در نظر گرفته شده و فایل جلسات فقط در اختیار فراگیر این دوره قرار خواهد گرفت.     

 66