در حال بارگزاری ...

آموزش خصوصی اتیکت (اتیکت کوچینگ)

( 0 امتیاز )
شکل تصویر یک
1 student

این قسمت مخصوص فراگیران خصوصی ایجاد شده است و در این بخش فایلهای آموزشی جلسات خصوصی اتیکت کوچینگ برای فراگیر گرامی قرار داده خواهد شد.

اتیکت کوچینگ …

بارها برای اغلب ما اتفاق افتاده است که بدلیل نا آگاهی رفتاری و از همه جا بی خبر فرصت های خود را از دست داده ایم.

اما آیا از خود پرسیده ایم چقدر برای یادگیری و بهبود مهارتهای اجتماعی و ارتباطی خود وقت گذاشته و برای آن تلاش کرده ایم؟

چقدر روی خودمان سرمایه گذاری کرده تا بیاموزیم چگونه تصویر حرفه ای خود را ارتقا دهیم تا سریعتر به موفقیت دست یابیم؟

ما در «اتیکت کوچینگ» به شما کمک می کنیم تا با آموختن اتیکت و آداب موقعیت های مختلف حرفه ای و اجتماعی، اعتماد به نفس خود را افزایش داده، بتوانید موقعیت های استرس زای ارتباطی را مدیریت کرده و روابط خوبی برای خود بسازید و در نتیجه به موفقیت های بسیاری در عرصه زندگی و شغلی دست یابید.

منظور از آموزش خصوصی اتیکت یا اتیکت کوچینگ چیست؟

منظور از این واژه، آموزشهای اتیکتی همراه با اجرای تمرینات و رفع اشکالات فرد به فرد و اصلاح ایرادات شرکت کننده در جلسات است. به همین دلیل ترجیح دادیم این آموزش را به طور خصوصی و شخصی سازی شده برگزار کنیم تا بنا به خواسته و نیاز مشتری آموزشهای مناسب او را طراحی کرده و تا رسیدن به هدف او را همراهی نماییم.

اما این آموزش چه تفاوتی با بقیه دوره ها دارد؟

در این شکل آموزشی، به افراد به شکل خصوصی موضوعات مختلف اتیکتی را آموزش می دهیم و آموزشهای این دوره بنا برخواست و نیاز خود فرد شخصی سازی می شوند.

این سبک مناسب چه کسانیست؟

  • افرادی که به دلیل مشغله زیاد برای حضور در دوره ها فرصت کافی ندارند
  • افرادی که به همه موضوعات اتیکتی نیازی ندارند و فقط خواهان یاد گرفتن برخی از حیطه های آن هستند
  • افرادی که خواهان آموزش حیطه های خاص و تمرین در جلسات و عملیاتی کردن آموزشها نیاز دارند
  • افرادی که آموزش خصوصی را ترجیح می دهند

ظرفیت این قسمت با توجه به خصوصی بودن آن فقط 1 نفر در نظر گرفته شده و فایل جلسات فقط در اختیار فراگیر این دوره قرار خواهد گرفت. 

آموزش خصوصی اتیکت بنا بر خواست و نیاز شما طراحی شده و سرفصلهای آن بر اساس موضوعاتی که شما به آن نیاز دارید چیده خواهد شد. بنابراین مدت زمان آن هم بر همین اساس متغیر خواهد بود 

مبلغ سرمایه گذاری برای این آموزش چقدر است؟

این آموزش به شکل جلسات 1.5 ساعته برگزار شده و مبلغ فعلی سرمایه گذاری شما برای هر جلسه 500 هزار تومان می باشد و در صورتی که تعداد جلسات درخواستی شما بیش از 5 جلسه باشد این مبلغ شامل 20٪ تخفیف خواهد شد. 

در صورتی که تمایل به آموزش خصوصی اتیکت دارید پیش از خرید، کافیست نام این آموزش (یعنی اتیکت کوچینگ آنلاین) و مشخصات خود را به واتس اپ بیزینس میس اتیکت به شماره ۰۹۰۳۶۲۷۰۱۴۴ ارسال کرده تا در اسرع وقت بررسی و توضیحات مورد نیاز خدمت شما ارائه و هماهنگی های لازم با شما صورت گیرد. 

 2,635 

سیما سادات دشمن فنا یزدی

موسس میس اتیکت

من یک عشق تدریس و آموزش دادنم که همیشه از خدا خواستم شغلی بهم بده که از شدت علاقه و لذت گذر زمان رو توش نفهمم و الان مواقعی که آموزش میدم و سر کلاس هستم دقیقاً همین حال رو دارم. در این سایت در کنار شما هستم تا با هم اتیکت، آداب معاشرت و رفتار حرفه ای رو یاد بگیریم تا بتونیم روابط بهتر و موثرتری با سایرین ایجاد کنیم، سریعتر به موفقیت برسیم و در نهایت دنیای بهتر و زیباتری برای خودمون و دیگران بسازیم. پس با ما درخشان باشید.

امتیاز دوره

0.00 متوسط بر اساس 0 امتیاز

ستاره
0%
ستاره
0%
ستاره
0%
ستاره
0%
ستاره
0%

دوره های دیگری که ممکن است دوست داشته باشید

حرقه ای در 1 دقیقه
رایگان

حرفه ای در ۱ دقیقه

حرفه ای در دو دقیقه دوره رایگانیست که در آن نکاتی در زمینه اتیکت، آداب معاشرت و رفتار حرفه ای خدمت شما ارائه خواهد شد.

 806 

7,950,000تومان

تربیت مدرس اتیکت

این قسمت مخصوص فراگیران تربیت مدرس ایجاد شده و در این بخش فایلهای آموزشی جلسات تربیت مدرس اتیکت برای فراگیران گرامی قرار داده خواهد شد. برای تهیه این دوره حتما از قبل باید رزرو نمایید. لطفا قبل از خرید با واتس اپ شماره ۰۹۰۳۶۲۷۰۱۴۴ هماهنگ فرموده و اطلاعات لازم را کسب نمایید.  چی شد که

 3,201 

500,000تومان

آموزش خصوصی اتیکت (اتیکت کوچینگ)

این قسمت مخصوص فراگیران خصوصی ایجاد شده است و در این بخش فایلهای آموزشی جلسات خصوصی اتیکت کوچینگ برای فراگیر گرامی قرار داده خواهد شد. اتیکت کوچینگ … بارها برای اغلب ما اتفاق افتاده است که بدلیل نا آگاهی رفتاری و از همه جا بی خبر فرصت های خود را از دست داده ایم. اما

 2,637