در حال بارگزاری ...

۲۰ ایده بیزینسی بدون هزینه استارتاپی

تصویر یک را شکل بده
۲۰ ایده بیزینسی بدون هزینه استارتاپی

“من می خوام کسب و کار خودم  رو شروع کنم اما پول یا ایده بزینسی ندارم.”

امروزه ما جوانان زیاد و افراد پویایی را می بینیم که مشتاق شروع یک بزینس کوچک هستند اما همان مسئله بالا روبرو هستند.

آیا شما یکی از آنها هستید؟ شما آماده انجام کاری هستید؟ آیا می خواهید رئیس خود باشید؟

اگر جوابتان مثبت است پس جای درستی آمده اید، ما به منظور کمک به شما  ۲۰ ایده بزینسی کم هزینه ای را بیان خواهیم کرد که سرمایه نمی خواهد یا به سرمایه کمی احتیاج دارد.

۲۰ ایده بزینسی بدون هزینه استارتاپی:

 1. موسسه کاریابی: شروع به کار یک موسسه کاریابی، ایده بزینسی بسیار خوبی است و به پول احتیاج ندارد. شما می توانید این بزینس را از خانه خود شروع کنید. فقط نیاز به تلفن و چند لیست تماس دارید.
 2. وبسایت آنلاین: راه انداختن یک وبسایت کوچک، کاری جزئی است اما ایده بزینسی بسیار خوبی می باشد، این ایده پتانسیل بسیاری در بر دارد؛ امروزه شما می توانید وبسایت هایی را ببینید که درآمد میلیونی از آن بدست می آورند.
 3. کار انفرادی: شما همیشه می توانید بزینس انفرادی خودتون را به راه بیاندازید. این بزینس به هیچ پولی نیاز ندارد.شما فقط نیازمند پست کردن مهارت خود در فروم ها و وبسایت های فریلنسینگ (کار انفرادی) هستید. حتماً اطلاعات کامل خود مثل تجارب گذشته و برنامه ریزی برای توسعه دورنمای آینده تان را پست کنید.
 4. عکاسی: اگر شما در عکس گرفتن خیلی خوب هستید می توانید سرگرمی خود را به یک بزینس تبدیل نمایید. شما برای راه اندازی این بزینس فقط نیاز به یک دوربین خیلی خوب دارید. شما می توانید با ارائه خدمات عکاسی حرفه ای درآمد کسب کنید.
 5. مربی یا معلم خصوصی: اگر شما مهارت خوبی در آموزش دادن دارید، ارائه آموزش یا مربیگری خصوصی، ایده بزینسی بسیار خوبی است. در این بزینس شما به هیچ پولی برای سرمایه گذاری احتیاج ندارید و با هیچ رکودی مواجه نخواهید شد؛ چون آموزش امروزه یک نیاز اولیه است.
 6. طراحی داخلی: ارائه خدمات طراحی داخلی یک ایده خوب است. به طور کلی این بزینس برای موفقیت، نیازمند مهارت خاص و خلاقیت است.
 7. طراحی مراسم ازدواج: اغلب افراد ، برای مراسم ازدواج خود افرادی را برای برنامه ریزی آن استخدام می کنند. بنابراین راه اندازی موسسه طراحی مراسم ازدواج یک ایده عالی است؛ این بزینس نیازمند مقدار کمی سرمایه  گذاری است.
 8. مشاوره یا دلالی  معاملات ملکی: شما می توانید بزینس دلالی معاملات ملکی یا مشاوره ای خودتان را بدون پول راه بیاندازید. چیزی که شما احتیاج دارید تعدادی تماس با خریداران و فروشندگان آتی است. اگر ندارید، رسانه های آنلاین و چاپی را برای املاکی که به اجاره یا فروش گذاشته شده اند، چک کنید. همچنین از سایتهای طبقه بندی شده و روزنامه های محلی برای ساخت پایگاه اطلاعاتی خود کمک گرفته و تماس گرفتن را شروع کنید.
 9. نمایندگی یا مشاوره بیمه: امروزه تعداد زیادی از افراد به دنبال مشاوره بیمه می گردند.اگر شما برای شروع  یک کار پاره وقت برنامه ریزی می کنید؛ پس کار کردن به عنوان راهنما یا مشاور بهترین ایده برای شروع است.
 10. مشاوره کسب و کار: اگر شما در بعضی زمینه ها مثل امور مالی شخصی؛برندینگ؛مدیریت؛بازاریابی یا تبلیغات کارشناس هستید میتوانید موسسه مشاوره ای خود را به راه بیاندازید.
 11. نوشتن محتوا: خلق محتوا هنر است و اگر شما در این زمینه سرآمد هستید میتوانید بیزینس نوشتن محتوای خود را به راه بیاندازید.
 12. آژانس امنیتی یا آژانس کارآگاهی: امروزه امنیت و سلامت خیلی بهم وابسته هستند، و مردم آماده اند تا برای آن پول پرداخت کنند. راه اندازی آژانس امنیتی برای ارائه نیروی امنیتی و راه اندازی آژانس کارآگاهی ایده بزینسی خوب دیگری هستند.
 13. مدرسه رقص،موسیقی،یا نقاشی: اگر شما در رقص موسیقی یا نقاشی خوب هستید؛ میتوانید کلاس رقص نقاشی یا موسیقی خود را به راه بیاندازید. و اگر نیاز به تمرین دارید؛ میتوانید به برخی دوره های موجود ملحق شده و مهارتهای خود را ارتقا بخشید.
 14. مشاوره شغلی: میلیون ها نوجوان و والدین آنها درباره گزینه های شغلی مختلف سردرگمند .شما میتوانید درباره گزینه های شغلی گوناگون تحقیق کرده و مشاوره شغلی را به آنها توصیه کنید. اما فقط دانسته های خود را با آنها شریک شوید، قول بدست آوردن دنیا را به آنها ندهید.
 15. مربی یوگا و بدنسازی: اگر شما به طور حرفه ای کار آزموده این رشته ها هستید، میتوانید به عنوان مربی یوگا یا بدنسازی فعالیت کنید.
 16. خدمات پرستار کودک و آشپزی: اگر شما خانم هستید و می خواهید بزینس کوچکی به راه بیاندازید پس میتوانید خدمات پرستار کودک و آشپزی را ارائه دهید. این ایده موفقی در شهرهای بزرگ است چون می توانید زنان کارمند زیادی را در شهر پیدا کنید که اغلب دنبال این نوع از خدمات هستند.
 17. درست کردن شکلات: این نیز ایده جذاب دیگری است برای خانمها. از آنجایی که شکلات در همه جای دنیا محبوب است اگر شما درست کردنش را در شکل های مختلف یاد بگیرید؛ می توانید بیزینس موفقی به راه بیاندازید
 18. خدمات ناهار مختصر: اگر شما آشپز خیلی خوبی هستید وعاشق سرو غذاهای خوشمزه پس راه اندازی خدمات ناهار مختصر می تواند ایده خوبی برای شما باشد.
 19. مدیر رویداد:  اگرشما هماهنگ کننده خوبی هستید و میتوانید چندین کار را به صورت همزمان مدیریت کنید، میتوانید به عنوان مدیر رویداد فعالیت نمایید.امروزه شرکتها و بنگاههای کوچک و متوسط زیادی، برنامه های خود را به مدیر رویداد می سپارند.
 20. خدمات پشتیبانی IT: امروزه IT زمینه ای در حال توسعه است و اگر شما کارشناس IT هستید میتوانید بیزینس ارائه خدمات و پشتیبانی آن را به راه بیاندازید

منبع: Moneyexcel.com

مترجم: اسماعیل اسعدی

برای دریافت 6 فایل صوتی رایگان شامل 30 نکته اتیکتی کلیک کن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *