در حال بارگزاری ...

کودک و نوجوان خوش آداب – پرنس و پرنسس

تصویر یک را شکل بده

۱. کودک خوش آداب - پرنس و پرنسس کودکان

آیا می خواهید فرزندتان با بزرگسالان و سایر کودکان بهتر ارتباط برقرار کند؟ آیا کودک شما به توانایی های خود اعتماد ندارد و در موقعیت های اجتماعی احساس خجالتی یا ناهنجاری می کند؟

مطالعات متعدد نشان می دهد که کودکان با اعتماد به نفس شادتر، انعطاف پذیرتر و سازگارتر از کودکانی هستند که به توانایی های خود ایمان ندارند. پس ما در دوره (کودک خوش آداب) بر آن شدیم تا مهارت‌هایی را به کودکان شما آموزش می‌دهیم که موجب ایجاد حس اعتماد به نفس در او شده و بتواند در زندگی به کمک آنها بیاید.

دوره (کودک خوش آداب- پرنس و پرنسس کودکان) که فعلا به صورت آنلاین و زنده برگزار می شود، رویکردی سرگرم کننده، آموزنده و تعاملی دارد. در این دوره ما کودکان را تشویق می کنیم تا با استفاده از نقش آفرینی، بازی و نمایش، رفتارهای خوب و مهارت های اجتماعی را در زندگی روزمره خود تمرین کنند. و  در دوره مقدماتی آن به موضوعاتی مثل موارد زیر خواهیم پرداخت:

 • آشنایی
 • آداب احوالپرسی و معرفی
 • اصلاح حالت بدن
 • آداب گفتگو
 • آداب پایه میز غذا

قطعا کودکان هیچوقت برای یادگیری رفتارهای خوب کوچک نیستند ولی ما این دوره را فعلا برای رنج 6 تا 11 سال در نظر گرفته ایم.

دوره مقدماتی کودک خوش آداب در طی 5 ساعت و برای حداکثر 7 نفر برگزار می شود.

برای ثبت نام در این آموزشها، کافیست نام دوره مورد نظر و مشخصات خود یا شرکتتان را به همراه ایمیل و شماره تماس، به آیدی @etisupport در تلگرام، بله یا ایتا ارسال نمایید تا در اسرع وقت بررسی و شرایط حضور خدمت شما ارائه شود.  

۲. نوجوان خوش آداب - پرنس و پرنسس نوجوانان

نوجوانی می تواند دورانی دشوار و گیج کننده باشد. اینترنت و رسانه های اجتماعی بخشی از زندگی روزمره بسیاری از نوجوانان امروزی است و به عنوان یک «شهروند دیجیتال»، ممکن است فرصت کمتری را برای برقراری ارتباط رو در رو بیابند یا حتی بخواهند.
این دوره برای نوجوانان 12 تا 18 ساله طراحی شده و فعلا به صورت آنلاین و زنده برگزار می شود و مهارتهایی را در اختیار آنها قرار می دهد که بتوانند در مواجهه با موقعیت های بسیارِ مدرسه و فراتر از آن، با اعتماد به نفس قدم بردارند.
در حالیکه مدارک تحصیلی بسیار مهم هستند، تحقیقات صورت گرفته توسط دانشگاه هاروارد، استنفورد و موسسه تحقیقاتی کارنگی فقط ۱۵٪ از موفقیت افراد در بدست آوردن شغل، نگه داشتن آن و‌ پیشرفت در آن، به تخصص و دانش فنی آنها وابسته است، و ۸۵٪ به مهارتهای نرم افراد مربوط و وابسته می باشد.
در دنیایی که رقابت برای مکان‌های دانشگاهی، دوره‌های کارآموزی و مشاغل بسیار زیاد است، داشتن مهارت‌های بیشتر برای پشتیبانی از مدارک تحصیلی‌شان نیز به نوجوانان برتری و تمایز مهمی نسبت به همسالان خود ایجاد می کند. دوره تعاملی نوجوان خوش آداب نوجوان شما را در مسیر تبدیل شدن به یک جوان مستقل، مطمئن و محترم یاری می‌دهد.

اگر امروز بر روی آموزش و ارتقا مهارتهای فرزندان خود به ویژه مهارتهای ارتباطی آنها سرمایه گذاری نکنیم، در آینده مجبور به هزینه کردن برای مواردی خواهیم شد که تصورش را هم نداشتیم.

برخی از سرفصلهای دوره مقدماتی دوره نوجوان خوش آداب:

 • اتیکت و آداب معاشرت و اهمیت یادگیری آن
 • آداب احوالپرسی و معرفی
 • آداب گفتگو
 • آداب زبان بدن
 • آداب پوشش و بهداشت
 • آداب استفاده از تلفن، موبایل و نتیکت
 • آداب پایه میز غذا

دوره مقدماتی نوجوان خوش آداب در طی ۸ ساعت و برای حداکثر ۷ نفر برگزار می شود.

برای ثبت نام در این آموزشها، کافیست نام دوره مورد نظر و مشخصات خود یا شرکتتان را به همراه ایمیل و شماره تماس، به آیدی @etisupport در تلگرام، بله یا ایتا ارسال نمایید تا در اسرع وقت بررسی و شرایط حضور خدمت شما ارائه شود.